KONST / Litografier / Färglitografi 12577328
nr 1257 7328
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Färglitografi, Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, numrerad 124/150, bladets mått: 58x77
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 27 maj 2019
kl 18:21:25
27/5 18:16:25
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse